Designové stěrky 


designove-sterky-titulka 2

Materiál, označovaný jako stěrka, se dříve používal k opravám nebo k vyrovnávání podkladu. Dnes je použití stejné, ale stále častěji se používá i k dekorativní úpravě stěn, podlah, schodišť nebo i koupelen. Použitý materiál může být na bázi cementu, sádry nebo vápna, někdy i modifikován, upraven, speciálními přísadami. Realizací lze vytvořit téměř jakýkoliv povrch, hladký, matný, lesklý, strukturovaný, povrch imitující kov nebo beton, záleží na zvoleném materiálu a povrchové úpravě.

Dekorativní, designové, stěrky se používají k efektní úpravě podlah nebo stěn. Ať se jedná o klasické stěrky, s dlouhodobou tradicí, jako je např. benátský štuk nebo o moderní, častěji označované jako cementové, např. PanDomo nebo DesignBeton.

Výhody designových stěrek:


celistvý, bezesparý povrch
jednoduchá údržba
vzhledová variabilita - volba barvy, struktury a finální úpravy povrchu

Pracujeme s materiály od renomovaných výrobců, např. Ardex ( Pandomo ), Oikos ( např. Raffaello nebo Ottocento ), STO ( BetonOptik ), Zero ( např. MagicTouch ).

Pokud ještě nemáte představu o vhodné stěrce pro obzvláštnění Vašeho domova, rádi Vám s výběrem poradíme a navrhneme vhodné řešení pro daný typ použití.
Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré otázky. Na telefonním čísle +420 777 666 291 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..